Beden ve Zihin Uyumlaması

Mart 24, 2020
8:00 pm
Beden ve Zihin Uyumlaması
Gedik Sanat
Beden ve Zihin Uyumlaması
Gedik Sanat


Yaşamı algılarken ruhumuzun ve vücudumuzun uyum halinde olması kuşkusuz doğanın dengesine uyum sağlamamızda yatıyor. Doğa ile uyumlu hareket etmek ise sanata daha kolay dokunmanızı sağlayacak.

 

Alfa enerjisi evrensel enerjinin en saf formudur. Nice kültür tarafından farklı isimlerle anılmıştır; kundalini, reiki, chi, eros ya da basitçe: bedenin iyi ve zihnin uyanık olma hali. Düzenli uygulanan mindfulness ve meditasyon pratikleri ile, ‘iki kulaklı vuruş’ adı verilen titreşimler ve özel sesler ile alfa seviyesine ulaşmak mümkündür. Alfa enerjisi ile organlar doğal frekanslarında tınlarken blokajlar şifalanır, rüyalar bilinçaltı ve gerçeklik seviyesinde dışa vurulur, çekim yasası gereği değişimler süratle ve ani yaşanır.

 

Bu seans, kurumsal hayatın içinde yer alan ve/veya uygulama ile ilk kez tanışacak olan kişilerin katılımı için uygundur. Bedeni nazik ve özgür bir yaklaşım ile harekete davet etmek konfor alanı yaratırken hizalanma deneyimini beraberinde getirecek ve ses eşliğinde mindfulness ile meditasyon için uygun bir temel oluşturacaktır. Ses seansı stresli ve hareketli bir günün ardından derin gevşeme ve enerji detoksu için yardımcı olur. Uygulama sonunda beden ve zihin uyumlanmasına genel bir anlayış geliştirmek mümkündür.

Share:
Gedik Sanat. Tüm hakları saklıdır. All rights reserved. © 2019.