Rezonans “Fabrikada Koro”

Kasım 8, 2018
8:30 pm
REZONANS "FABRIKADA KORO"
GeKa ROBOT UYGULAMA VE EĞITIM ALANI
Rezonans “Fabrikada Koro”
Gedik Sanat

REZONANS KONSERİ ÜZERİNE

 

Toplum içinde birçok farklı düşünce vardır. Önemli olan bunların bir arada ve uyum içinde hareket etmesi gerekliliği; huzurlu, güvenli ve başarılı bir ülke için gizli olmayan kavramlardır. Bu gerekliliğin, anlatımı için sanatın birçok dalını kullanmak mümkün. Ancak bunun somut anlamda sonuca ulaştıracak dallardan birinin de çoksesli koro olduğunu düşünüyoruz.

 

Bu düşünce ışığında, değişik renkteki kaynak elektrotlarımızın, farklı derecede birleştirici özelliklerinin sergilendiği Ge Ka Robot Uygulama ve Eğitim alanında bu konseri gerçekleştirmek istedik. Üretimimizin kaynak noktası olan fabrikamızda, gerçek bir alanda, koro müziğini icra etmenin içtenliğiyle koronun içinde bulundurduğu çeşitliliği Gedik için emek veren çalışma arkadaşlarımızla bütünleştirdik. İstedik ki bu farkındalık bütünleşmeyi çoksesli müzik ile de getirsin. Bu anlamda Kültür Sanat Etkinlikleri kapsamında Açılış Konserimizi, ülkemizin geleceğine umutla bakan işçiler, mühendisler, öğrenciler, iş ortaklarımız ve ideallerimizi destekleyen tüm çalışanlarımız ile birlikte; merhum Halil Kaya Gedik’in açtığı yolda Sayın Hülya Gedik’in önderliğinde planladık.

 

Evimizden, ülkemize ve dünyaya, hep birlikte uyum içinde hareket etmenin ve de barış içinde yaşamanın önemini vurgulamak istiyoruz…

 

 

GEDİK SANAT

“Birleştirir! Sanat için”

Share:
Gedik Sanat. Tüm hakları saklıdır. All rights reserved. © 2019.